Publikacijos

Publikacijos

Publikacijų rūšis Pavadinimas ir Aprašymas
Brošiūros/lankstinukai

Jaunimo politika Lietuvoje

Jaunimo politiką galima apibūdinti kaip sistemų ir priemonių visumą, siekiančią  kuo palankesnių sąlygų asmeninei jauno žmogaus brandai ir sėkmingai integracijai į visuomenę.

Šį leidinį išleido Išleido Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.        Vilnius 2010 m.

Neformalus ugdymas

Patyrimo pedagogika ir jos taikymas

Praktinis vadovas jaunimo darbuotojams.

Projekto valdymas

Susipažinkite – T-kit

Tiems, kuriems ankščiau neteko susidurti su T-kit leidinių serija, turbūt kilo klausimas, ką reiškia „T-kit“. Paprasčiausias paaiškinimas būtų, kad tai angliško pavadinimo „Training Kit“ (liet., Mokymų medžiaga) trumpinys. Tačiau pavadinimas šis turi ir kitą prasmę. Angliškai „T-kitf“ skamba panašiai kaip „ticket“ – „bilietas“. Ant viršelio pavaizduotas „Spiffy“ turi traukinio bilietą ir kviečia jus pasivažinėti po naujų idėjų pasaulį. Pirmieji keturi T-kit serijos leidiniai pasirodė 2000 metais. Vėliau juos papildė kiti. Ši serija yra Europos Komisijos ir Europos Tarybos Partnerystės produktas, skirtas Europos jaunimo darbuotojų mokymui.

Brošiūros/lankstinukai

Jaunimo politika Lietuvoje ir Lenkijoje

Šio leidinio autorius – Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) – didžiausia nevyriausybinė jaunimo organizacija Lietuvoje pristato pagrindinius jaunimo politikos dokumentus ir struktūras Lietuvoje ir Lenkijoje.
Pagrindinis leidinio tikslas – trumpai pristatyti svarbiausius jaunimo politikos pasiekimus Lietuvoje ir Lenkijoje bei
sudaryti sąlygas palyginti skirtingas jaunimo politikos struktūras.

Ataskaitos

„Prisiminimai“ – Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo ataskaita – 2010

Ataskaita, kurią atiduodame į skaitytojo rankas, dar kartą įrodo, kad jaunimo įgyvendidnti projektai, plėtojantys draugiškus santykius tarp Lietuvių ir Lenkų tautų, yra būtent tai, ką verta remti. 2010 m. minėjome 600-ąsias Žalgirio mūšio metines. Būtent todėl praėjusieji metai buvo itin svarbūs bendrai mūsų tautų istorijai. Žalgirio mūšio metinių minėjimas inspiravo daugelio projektų, kuriuos pavyko įgyvendinti įgijus Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo paramą, autorius.

Neformalus ugdymas

„Atvirų jaunimo centrų praktinis gidas“

Tai praktinis vadovas Lietuvoje veikiantiems atviriems jaunimo centrams (AJC) ir visiems besidomintiems atviro darbo su jaunimu tema. Jame paprastai ir aiškiai aprašomi AJC steigimo, veiklų organizavimo bei valdymo procesai. Atviruose jaunimo centruose dirbančių žmonių patirtimi paremtoje knygelėje gausu patarimų, kaip pristatyti centrų poreikį visuomenei, kokios veiklos kryptys paprastai vykdomos bei kokia infrastruktūra ir priemonės reikalingos sėkmingam darbui organizuoti. Taip pat informacija, kurią galima rasti leidinyje yra aktuali ir siekiantiems išsiaiškinti, kaip sudominti jaunimą centrų veikla bei kaip dirbti su savanoriais, prisidedančiais prie pastarųjų įgyvendinimo.

Tarpkultūrinis švietimas

Metodinis rinkinys „Visi sikirtingi – visi lygūs“

Europos jaunimo kampanija prieš rasizmą, ksenofobiją, antisemitizmą ir netoleranciją:
Informalaus tarpkultūrinio ugdymo idėjos, ištekliai, metodai ir užsiėmimai darbui su jaunais ir suaugusiais žmonėmis (2007 m.).

Kita

Litwa. Dziedzictwo kulturowe

Publikacja koncentrująca sie na dziedzictwie kulturowym Litwy, jej historii oraz zabytkach. Wydawnictwo doskonale wprowadza czytelnika w najciekawsze zakątki Litwy, opisując szczegółowe jej historię.

Wydawca: Litewski Państwowy Departament Turystyki w Wilnie
Żródło publikacji: http://www.litwatravel.com/

Kita

Litwa. Zobacz! Poczuj! Pokochaj!

Publikacja wprowadzająca na temat Republiki Litewskiej. Znajdą w niej Państwo ogólne informacje na temat histori, sztuki, dziedzictwa kulturowego, wypoczynku na Litwie, a nawet kuchni litewskiej.

Wydawca: Litewski Państwowy Departament Turystyki w Wilnie
Żródło publikacji: http://www.litwatravel.com/

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *