vestuvinis ziedas

Ant kurios rankos reikia nešioti vestuvinį žiedą?

Vestuvės – nuostabi šventė. Kad ir kaip daugelis žmonių skeptiškai žiūri į tai, kad viena šventė reikalauja labai daug investicijų, visgi, daugelis palūžta ir galiausiai surengia sau nuostabią šventę. https://www.didysisvestuviukatalogas.lt/ – galima atrasti visas reikalingas paslaugas, kurios padės susiplanuoti nuostabią vestuvių šventę. Nebūtina kreiptis į specialistus, kai ir pats gana paprastai galite susidėlioti visus taškus ant i.

Vestuvinio žiedo paieškos dažnai užtrunka taip pat ilgai kaip ir vestuvinės suknelės. Įdomu tai, kad dažniausiai su žiedu susijusias smulkmenas įgyvendina būtent moterys, kurios ir nori, kad kiekviena smulkmena vestuvių metu būtų tobula.

Vestuvinis žiedas ant kairės rankos

Būtent ant kairės rankose yra nešiojamas vestuvinis žiedas. Tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse tai tapo įprasta ir daugeliui žmonių paprasčiausiai net nekyla klausimas – kodėl ir kas tai nulėmė. Sakoma, kad vestuvinį žiedą reikia nešioti ant kairės rankos, kadangi ji yra kur kas arčiau širdies, o tuo pačiu ir meilės, kurią jaunieji turi jaustis vienas kitam.

Vestuvinis žiedas ant dešinės rankos

Vestuvinis žiedas ant dešinės rankos nešiojamas kur kas rečiau nei ant kairės. Manoma, kad ant šios rankos žiedą pradėjo pirmieji nešioti senovės egiptiečiai bei romėnai. Jie galvojo, kad kairė pusė reiškia blogį, todėl ir buvo nešiojama ant dešinės. Tiesa, kalbant apie dabartį, istorikai tikina, kad būtent sovietiniais laikais žiedas buvo nešiojamas ant dešinės rankos, todėl gerbiant praeitį nereikėtų taip daryti.

Dažniausiai siūloma nešioti ant bevardžio piršto. Tai taip pat yra paprasčiausia tradicija, kuri tikrai nėra taisyklė.

O kaip man yra patogiau?

Galiausiai, vestuviniai žiedai turi būti nešiojami taip, kaip labiausiai patinka žmogui. Šie patarimai nešioti ant vienos arba kitos rankos nėra taisyklės, taigi galiausiai pasirinkimas yra žmogaus rankose. Juolab, tai tik simbolis. Juk meilė yra širdyje.

Galiausiai, vieningo atsakymo ant kur turi būti dėvimas vestuvių žiedas – nėra. Apskritai, net nebūtina dėvėti žiedą jeigu Jums tai yra nepatogu. Svarbiausia, kad mylėtumėte tą žmogų su kuriuo planuojate siekti savo gyvenimą.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *